Radviliškio socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės Toma Tučkienė ir Raimonda Varanavičienė, bendradarbiaudamos su pradinių klasių mokytoja Audra Paškauskiene, Radviliškio Vaižganto progimnazijos pirmokams pristatė atvejo vadybininko profesiją.
Susitikimo metu aptarta, kuo šis specialistas gali padėti vaikams ir jų šeimoms įvairiose gyvenimo situacijose. Veiklos metu vaikai dalyvavo žaidime „Pagalbos tinklas“, kurio metu buvo aiškinamasi, kas sudaro žmogaus pagalbos tinklą ir kodėl svarbu turėti žmonių, į kuriuos galima kreiptis pagalbos.
Mokiniai atliko kūrybinę užduotį „Mano pagalbos rankytė“, aktyviai dalijosi mintimis apie savo turimus pagalbos ratus, įvardijo artimuosius, mokytojus, draugus ir kitus svarbius žmones, kuriais pasitiki ir kurie gali suteikti pagalbą bei palaikymą.
Ši bendra specialistų ir mokytojos veikla skatino vaikų socialinį sąmoningumą ir gebėjimą atpažinti pagalbos šaltinius savo aplinkoje.
Radviliškio socialinių paslaugų centro informacija

