2026 m. birželio 27 d. 12.00-16.00 val. Šiaulių miesto centriniame parke (įėjimas iš Aušros al. pusės). ,,Apkabink vaikystę”. Globojančių šeimų festivalis ,,Vaikai yra vaikai”.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“SutinkuPrivatumo politika