VDC „Gandriukas“ lankytojus maloniai nustebino Radviliškio socialinių paslaugų centro psichologės Neringos Jankauskaitės vizitas ir įdomus užsiėmimas, tema „Esu komandos narys“.
Susitikimo metu psichologė papasakojo apie komandinio darbo svarbą, tarpusavio pagalbą ir bendravimą, pabrėžė, kad komandoje svarbus ne tik gebėjimas dirbti kartu, bet ir pagarba, pagalba vienas kitam bei mokėjimas išklausyti. Užsiėmimo metu netrūko įvairių užduočių bei žaidimų, kurie padėjo geriau suprasti kaip veikia komanda ir kokią svarbią vietą joje užima kiekvienas žmogus.
Visi aktyviai dalyvavo veiklose, dalinosi savo mintimis ir mokėsi, kaip spręsti nesutarimus bei palaikyti draugišką atmosferą. Šis susitikimas priminė, kad draugiška ir palaikanti komanda padeda jaustis saugiau, drąsiau ir pasitikėti savimi.
Radviliškio socialinių paslaugų centro VDC „Gandriukas“ informacija



