2026 m. gegužės 20 d. Radviliškio socialinių paslaugų centre vyko susitikimas su Radviliškio rajono medicinos įstaigų atstovais. Susitikimo metu pristatytos Centro teikiamos paslaugos, atsakyta į specialistams rūpimus klausimus, aptarti bendri sąlyčio taškai bei lūkesčiai vieni kitiems.
Tokie susitikimai svarbūs siekiant gerinti paslaugų kokybę ir stiprinti bendradarbiavimą, kad pagalbą žmonėms teikiantys specialistai dirbtų vieningai bei kryptingai žmogaus gerovės labui.
Dėkojame VšĮ Radviliškio ligoninė direktorei Aušrai Čiudarienei, Gretai Gudžiūnienei laikinai vykdančiai VšĮ Šeduvos PSPC direktoriaus funkcijas, UAB “Kristivita” direktorei Kristinai Vyšniauskienei, Šeduvos, Baisogalos, Radviliškio rajono PSPC specialistams, UAB Meliva atstovams bei Radviliškio rajono savivaldybės Sveikatos reikalų koordinatorei Irminai Ruškienei, radusiems laiko prisijungti prie prasmingos diskusijos.
Radviliškio socialinių paslaugų centro informacija