🤝 2026 m. gegužės 7 d. Radviliškio socialinių paslaugų centre vyko gerosios patirties susitikimas, kurio metu sulaukėme svečių iš Telšių socialinių paslaugų centro.
Susitikime dalyvavo abiejų įstaigų direktoriai, pavaduotojai, padalinių vadovai, atvejo vadybininkai, socialiniai darbuotojai bei administracijos atstovai.
Vizito metu pristatėme įstaigos veiklą, darbo organizavimo principus ir teikiamas socialines paslaugas. Gerąja patirtimi dalijosi Paramos šeimai tarnybos specialistai, pristatydami atvejo vadybos ir socialinės priežiūros paslaugas šeimoms, taip pat Globos centro, Vaikų dienos centro, Pagalbos į namus ir Dienos socialinės globos ir asmeninės pagalbos, Dienos socialinės globos institucijoje padalinių atstovai.
Susitikimo dalyviai diskutavo grupėse pagal skirtingas paslaugų sritis, aptarė aktualius socialinio darbo klausimus, dalijosi praktinėmis įžvalgomis bei idėjomis. Susitikimo metu taip pat buvo pasirašyta abiejų įstaigų bendradarbiavimo sutartis.
Po susitikimo kolegos iš Telšių buvo palydėti į Štetlo muziejų Šeduvoje, kur turėjo galimybę artimiau susipažinti su Radviliškio krašto istorija, kultūriniu paveldu bei žydų bendruomenės istorija.
Gerosios patirties vizito organizatorės – Edita Šlečkuvienė, Telšių socialinių paslaugų centro vyr. socialinė darbuotoja / atvejo vadybininkė ir Edita Čerkasė, Radviliškio socialinių paslaugų centro Paramos šeimai tarnybos vedėja (socialiniam darbui su šeimomis).
Džiaugiamės prasmingu bendradarbiavimu, šiltu bendravimu ir galimybe mokytis vieniems iš kitų. 💙
Radviliškio socialinių paslaugų informacija






